Únor 2018

skam | minutt for minutt

22. února 2018 v 17:35 | alienee |  net•flix•ing
Je tady to divné období, kdy se moc lidí necítí zrovna šťastně. Zima a pohled na spící přírodu krásně dotahuje únavu do naprostého fyzického i psychického vyčerpání a člověk se chce jen vrátit ze školy nebo z práce domů, lehnout a buďto (šťastlivci) spát nebo (lidé jako já) tupě zírat do stropu a prohlubovat tím pocit vyčerpání.

A tedy...

Bylo nebylo… jeden víkend na Alienee přišla kapánek větší spleen, na nějž by i Byron byl opravdu pyšný. Nervy neustále napnuté... a napínají se dál a dál až se v půli přetrhnou. A povím vám, tentokrát se zpřetrhaly tak prudce, že mě ještě stačili ostře šlehnout přes ksicht (pardon za to slovo, ale rozeznávání 'obličeje' od 'ksichtu' mi připadá důležité).

V tak špatnou chvíli - kdy se z toho ani nedá vyspat, protože haló: nemůžete spát - sem se rozhodla, že alespoň se musím nechat nějak rozptýlit. Pryč od špatných myšlenek. Mým útočištěm vždycky bývá jiný svět - knižní, seriálový, filmový. I přes všechny počáteční pochyby - "Ne, stejně mě to v takové náladě nechytne a po pěti minutách to vypnu" - jsem usedla k vybranému seriálu...

Ten seriál měl sice jednoduché téma, ale byl výjimečný v mnoha směrech. Alienee brzy litovala, že se na seriál podívala, jelikož ji nejen zachránil od depky, ale také jí svou úžasností zruinoval život.

Název onoho seriálu zní SKAM.alienee's mixtape: childhood

7. února 2018 v 20:29 | alienee |  alienee's mixtape
Očividně všechno to bloumání nad hlubokomyslnými články přišlo opět vniveč. Umíraly poslední kapičky naděje, když v tom se mi zčistajasna zjevil jeden naprosto zbytečný nápad. A vzhledem k tomu, že jsem se na téma tohoto nápadu celkem cítila, došlo dokonce k realizaci. Z toho nejspíš vyplává, že zbytečné články se mi produkují mnohem lépe, než vyjadřování nějakých hlubších názorů a pocitů. S tím bych měla něco dělat. Ale do té doby vám představím...

... hudbu mého dětství. Aplaus za šílenou originalitu.

Pro přečtení i poslechnutí následujícího obsahu račte dál - avšak pouze na své vlastní nebezpečí.